חסימות רגשיות ופחד קהל


רגשות של חרדה ופחד לדבר בפני אנשים לא רק חוסמים אותנו מלהתקדם ולהגיע אל היעד הרצוי, אלא פוגמים לנו קשות במערכות היחסים, בהתקדמות בעבודה ובכל הרבדים בחיים.

החדשות הטובות – ניתן לטפל בכך!

 • מנהלת בכירה בשירות הציבורי

  מנהלת בכירה בשירות הציבורי

  אירית היקרה, היה לי העונג והמזל למצוא אותך במקרה תוך שיטוט באינטרנט ולעבור איתך תהליך חשוב ביותר לקראת מכרז לתפקיד בכיר, שהיה לי חשוב לזכות בו, לאחר שנים רבות של עבודה מאומצת.

פחד וחרדה הבאים לידי ביטוי בקושי בהשמעת קולנו נפוצים מאוד אצל רבים ובאים לידי ביטוי בסיטואציות מגוונות.

אם גם אתם נמנים על אלה שמתקשים לדבר מול קהל או להשמיע את קולכם האישי באופן בטוח בעת שיחה עם אנשים, דעו לכם שיש לכך פיתרון מוכח שעובד ומאפשר שיחרור מוחלט מתחושת המחנק הזו.

 • מנהלת בכירה בשירות הציבורי

  בן עופרים איש הייטק ומומחה לניהול מו"מ ושיחות קשות

  הנקודה שאני מנסה להבהיר היא שאת מסוגלת לאפשר לאנשים להשתחרר להירגע ולהנכיח את קולם ואת עצמם באופן אפקטיבי ויעיל ובזמן קצר לפני או אחרי כל אירוע מלחיץ, לפני מו"מ, משמע תוך התערבות קצרת טווח , מהירה

בתהליכי העבודה באמצעות הקול המתקיימים אצלי בקליניקה, אנו נוגעים בהנכחת קולך האישי במיגוון אופנים ומתוך הההיבטים הרגשיים והפיזיים שלך. באמצעות התהליך, מתחזקת תחושת המסוגלות ומתחזקים הביטחון העצמי והאפשרות לדבר ולהשמיע קול בכל המצבים המשתקים שיתכן וננתקלת בהם.

מדובר בתהליך עמוק וקצר מועד הנבנה בהדרגה ותוך יישום כלים ביומיום. ניתן לבצעו באופן פרטני או כחלק מקבוצה.

תהליכי העבודה הקולית הינם חווייתיים ועוצמתיים מאוד, ומטרתם לשחרר את היכולות הקוליות, לפוגג את הפחדים והעכבות וליישם בכל דרך את נוכחות הדיבור.

 • מנהלת בכירה בשירות הציבורי

  רון חיים.מאמן עסקי

  כמאמן אני מודע לחשיבות של שיחרור חסמים ולכן הופתעתי לגלות שיש לי חסם שכזה שלא הייתי מודע לו. החוויה של העבודה איתך היתה ייחודית ביותר"

דבורה אירית אלון - חוקרת קול רגש ותודעה, מפתחת שיטת "הקול המרפא", מטפלת רגשית מזה 3 עשורים. מלווה אנשים בתהליכי שינוי, התפתחות וחיבור מודע אל עצמם. עובדת עם קבוצות ויחידים.

לתיאום שיחת ייעוץ ללא תשלום, מלאו את הטופס ואשמח לחזור אליכם