חוסר ביטחון עצמי


ביטחון עצמי גבוה מהווה תכונה חשובה המשפיעה לטובה על כל היבטי החיים.

חוסר ביטחון לעומת זאת, הנובע מסיבות מגוונות, פוגם משמעותית באיכות החיים ומהווה מקור לתסכול וקשיים.

החדשות הטובות הן שניתן לשפר ולחזק את הביטחון העצמי.

 • מנהלת בכירה בשירות הציבורי

  מנהלת בכירה בשירות הציבורי

  אירית היקרה, היה לי העונג והמזל למצוא אותך במקרה תוך שיטוט באינטרנט ולעבור איתך תהליך חשוב ביותר לקראת מכרז לתפקיד בכיר, שהיה לי חשוב לזכות בו, לאחר שנים רבות של עבודה מאומצת.


באמצעות נסיון טיפולי רב שנים ושילוב טכניקות רבות עוצמה וביניהן שיטת "הקול המרפא" שיצרתי, אני זוכה לסייע לאנשים רבים לבנות ולשפר את הדימוי והביטחון העצמי שלהם ולהתמודד בקלות עם אתגרי החיים.

 • מנהלת בכירה בשירות הציבורי

  בן עופרים איש הייטק ומומחה לניהול מו"מ ושיחות קשות

  הנקודה שאני מנסה להבהיר היא שאת מסוגלת לאפשר לאנשים להשתחרר להירגע ולהנכיח את קולם ואת עצמם באופן אפקטיבי ויעיל ובזמן קצר לפני או אחרי כל אירוע מלחיץ, לפני מו"מ, משמע תוך התערבות קצרת טווח , מהירה

התהליכים הטיפוליים נוגעים בכל הרבדים – הרגשיים, הפיזיים והמנטליים – ומחוללים שינויים משמעותיים ביותר הן במישור האישי והן במישור המקצועי.

אני מקיימת פגישות אצלי בקליניקה או באמצעות המחשב.

ניתן גם להזמין סדנאות למוסדות וארגונים.

דברו איתי. אני לרשותכם בכל שאלה

 • מנהלת בכירה בשירות הציבורי

  רון חיים.מאמן עסקי

  כמאמן אני מודע לחשיבות של שיחרור חסמים ולכן הופתעתי לגלות שיש לי חסם שכזה שלא הייתי מודע לו. החוויה של העבודה איתך היתה ייחודית ביותר"

דבורה אירית אלון - חוקרת קול רגש ותודעה, מפתחת שיטת "הקול המרפא", מטפלת רגשית מזה 3 עשורים. מלווה אנשים בתהליכי שינוי, התפתחות וחיבור מודע אל עצמם. עובדת עם קבוצות ויחידים.

לתיאום שיחת ייעוץ ללא תשלום, מלאו את הטופס ואשמח לחזור אליכם