משובים של מטופלים

 יפית ל.- קורס יסודות

יפית ל.- קורס יסודות

בעקבות השתתפות בקורס יסודות " הקול המרפא" / יפית ל.
 
הגעתי אל "הקול המרפא" מתוך סקרנות לערוץ הריפוי הלא מוכר לי. וככל שהתקדמתי הוא היה לי עוד פחות מוכר. הקולות שבוקעים מתוך צינורות הגרון כל כך מגוונים ועשירים ולא שימושיים לי בחיי היומיום. בראשי עלו לעיתים מחשבות על שחקנים וזמרים שמנצלים את יכולתם הקולית ובודקים אותה באופן חופשי ולגיטימי בשגרה והם לבטח טיפוסים מאד משוחררים. כפי שרקדנים משחקים בגופם ומותחים אותו לגבול היכולת . הקול שלי מעולם לא עבר בדיקה או טיפול כלשהו ותמיד שומר על אותו טווח (אלא אם הפתיע אותי ג'וק בתוך הארון ואז אני לא אחראית למה שיישמע..) הקול שלי הוא מן כזה שתמיד יבקשו להגביר אותו גם אם אני אוציא אותו בכח זה לא תמיד יישמע ברור. וזאת הסיבה שהגעתי לסדנא, לבדוק.
בשעורים הראשונים יצאתי מותשת עם כאב גרון בהמשך כבר יותר מודעת לעצמי .הקולות היו מפתיעים חדשים מעולם לא יצאו ממני קולות שכאלה כי לא היתה בכלל הזדמנות . 
אני מרגישה שהקורס עורר משהו שכנראה יבוא לידי ביטוי בהמשך, מרגישה שעדין חסר לי והזמן קצר מדי לשינוי , הייתי שמחה אם החוויה  היתה אינטנסיבית במקום מנותק מהשגרה  , במרחב גדול  עוד יותר כדי שיהיה זמן ומקום לעכל ולעבד את החוויה . ובהמשך פגישות תחזוקה חודשיות או שבועיות . 
הכלים שקיבלנו טובים. אני עדיין לא יודעת מה תהיה השפעתם עלי בהמשך.
המפגש עם הבנות  בקבוצה היה מעניין מאד ומלמד.
תודה רבה לאירית ששיקפה לנו את עצמנו ,ששחררה מאיתנו קולות משונים שתמכה ועודדה ולימדה כל אחת בדרכה המיוחדת את עבודתה העצמית על הביטוי האישי.
תודה, יפית

המלצות נוספות